خرید کالا خردکن برقی بهترین مارک ها و پرفروش ترین خردکن برقی ایرانی و خارجی - بازار تهران

خردکن برقی ، معرفی و راهنمای خرید پرفروش ترین خردکن های برقی در بازار

خردکن برقی نوعی دستگاه خردکن است که با استفاده از نیروی برق عمل خرد کردن مواد غذایی را به راحتی و با سرعت بالا انجام می دهد.

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید مواد غذایی را با استفاده از چاقو و تخته آشپزی به سرعت خرد کرده و آماده استفاده نمایید.

خردکن برقی چه مارکی خوبه

اما در بسیاری از موارد انجام این کار بسیار سخت و دشوار بوده و بسیاری از مواد غذایی به صورت یکسان و یک اندازه خرد نمی شوند، برخی اوقات نیز ممکن است در زمان انجام این کار چاقو به دست شما برخورد کرده و باعث ایجاد بریدگی و زخم گردد.

اما با استفاده از خردکن برقی می توانید به راحتی و در مدت زمان بسیار کوتاه مواد غذایی را به خرد کرده و در ابعاد یکسان آماده کنید.

استفاده از این دستگاه می‌تواند بسیار ایمن و راحت بوده و هیچ گونه آسیبی به انگشتان شما وارد نمیشود. علاوه بر این بهداشت نیز به صورت کامل رعایت شده و مواد غذایی به صورت کاملا بهداشتی آماده می گردند.

خرید خردکن برقی با تخفیف

به طور کلی خرد کن های برقی دستگاه هایی است که با استفاده از نیروی برق کار کرده و عمل خرد کردن مواد غذایی را به سرعت و دقت بسیار بالا انجام می دهند.

این دستگاه ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تهیه شده و ویژگی ها و قابلیت های متفاوتی دارند و هر کدام امکانات متفاوتی را به شما ارائه می کنند.

اما همه آنها برای خرد کردن مواد غذایی استفاده شده و می توان با استفاده از آن انواع میوه و سبزیجات و سایر مواد غذایی را به راحتی خرد کرده و آماده نمایید.

البته این دستگاه ها امکانات دیگر نیز به شما ارائه می دهد که می توان از آنها در آشپزی به راحتی استفاده کرد.

به طور مثال با استفاده از خرد کن های برقی میتوان مواد غذایی را له کرده و یا رنده نمایید و حتی می توانید آنها را در ابعاد مختلف برش دهید.

اما بیشترین مزیت استفاده از این دستگاه ها سرعت بالا و راحتی در استفاده آنهاست که باعث می شود مواد غذایی به راحتی آماده شده و هیچگونه خستگی در شما ایجاد نگردد.

به طور کلی خرد کن های برقی توان و سرعت انجام کار را بالایی داشته و برای افرادی که در ناحیه مچ دست و انگشتان دارای مشکل هستند بسیار مناسب می باشد.

ایمنی این دستگاه ها نیز بسیار بالا بوده و هیچ گونه آسیبی به شما وارد نمی کنند و می توان با خیال راحت از آنها استفاده کرد.

همانطور که می دانید بسیاری از مدل‌های خردکن برقی عرضه شده به بازار دارای قطعات جدا شونده بوده و می توان آنها را به راحتی جدا کرده و جهت شستشو در ماشین ظرفشویی قرار داد.

همین امر باعث می‌شود تا زمان کمتری برای شستشوی آن نسبت به شستشوی دستی صرف شده و وقت کمتر از شما بگیرد.

در نتیجه خستگی کمتری در شما ایجاد کرده و کار راحت تر انجام می شود.

 

خردکن برقی

معیارهای مهم در انتخاب و خرید خردکن برقی

 

بودجه لازم برای خرید:

 برای تهیه خردکن برقی ابتدا باید به بودجه خود توجه کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

البته برای تعیین مقدار بودجه و نوع دستگاه مورد نیاز خود بهتر است میزان مصرف را نیز در نظر بگیرید.

در صورتی که استفاده شما از خرد کن بسیار بالا بوده و به صورت روزانه و مداوم از آن استفاده می کنید بهتر استبه سراغ دستگاه هایی بروید که ابعاد بزرگتری داشته و گنجایش بیشتری دارند.

اما اگر مصرف کمی دارید و تنها می خواهید از این دستگاه جهت خرد کردن مواد به دفعات کم استفاده کنید بهتر است یک دستگاه کوچک را خریداری نمایید.

همچنین تعداد تیغه ها نیز می تواند دربودجه مورد نیاز برای خرید دستگاه موثر بوده و باعث شود تا هزینه تمام شده دستگاه بالا برود.

در نتیجه اگر تنها قصد خورد کردن موادغذایی را دارید بهتر است به سراغ دستگاه های ارزان قیمت با تیغه های کم تر بروید.

 

سرعت موتور خردکن برقی:

همانطور که میدانید هرچه قدرت دستگاه بالاتر باشد سرعت برش مواد غذایی و آماده کردن آن هابالاتر بوده و زمان ثبت شده برای این کار کمتر خواهد بود.

در نتیجه استفاده از دستگاه های با سرعت بالاتر می‌تواند کار برش را بسیار سریعتر و راحت تر برای شما انجام دهد.

البته برخی از مدل ها نیز دارای قابلیت تنظیم سرعت بوده و میتوان در حالت های مختلف و با سرعت های مختلف آن ها را تنظیم نمود.

اما برخی دیگر تنها با یک سرعت کار برش انجام داده و قابلیت تنظیم سرعت ندارند.

تعداد تیغه های خردکن برقی:

برخی از مدل های دستگاه خردکن برقی دارای تیغه های زیادی بوده و می‌توانند در اشکال و ابعاد مختلف عمل خرد کردن را برای شما انجام دهند.

تعداد بالای تیغه ها باعث می شود تا برای مدت بیشتری بتوان از آن ها استفاده کرده و عمر آنها نیز طولانی تر خواهد بود.

البته این تیغه ها جای زیادی را اشغال نکرده و می‌تواند به راحتی آن‌ها را در طبقات کابینت قرار داد.

 

کیفیت و جنس تیغه های خردکن برقی:

کیفیت و جنس تیغه های خرد کن برقی باید به گونه ای باشد که بتواند تمام مواد غذایی را به خوبی خرد کرده و عمر طولانی نیز در استفاده های زیاد داشته باشد.

همچنین جنس این تیغه ها باید به صورتی بوده که در اثر شستشو زنگ نزند و باعث آلودگی مواد غذایی در حین کار نشود.

به همین منظور تیغه های ساخته شده در خردکن های برقی از جنس فولاد ضد زنگ بوده و در برابر آب مقاوم اند.

همچنین جنس آنها به گونه‌ای است که تیز و برنده باقی مانده و در برابر اصطکاک و مصرف مداوم کند نمی‌شوند.

 

ظرفیت و گنجایش خردکن برقی.

همانطور که می دانید خرد کن های برقی در ظرفیت های گوناگون و گنجایش های متفاوت به بازار عرضه شده اند.

در صورتی که مصرف شما بالا بوده و نیاز به خرد کردن مواد غذایی بیشتری داروی بهتر است دستگاه را خریداری کرده که ظرف اصلی آن بزرگ باشد و ظرفیت بیشتری از مواد را در خود جای دهد.

اما اگر مصرف کمی داشته و مواد کمی را خرد میکنید، بهتر است به سراغ دستگاه های کوچک تر با گنجایش کم تر بروید.

 

 کد تخفیف خرید از دیجی کالا خردکن برقی

قابلیت شستشوی خرد کن برقی:

بیشتر مدل های خردکن برقی ارز شده بازار دارای قابلیت جدا شدن و شستشوی آسان هستند و می توان قطعات آنها را به راحتی جدا کرده و در ماشین ظرفشویی قرار دهید و شستشو نمایید.

همچنین بسیاری از مدل ها به گونه ای طراحی شده اند که بتوان مواد غذایی موجود در آن ها را به راحتی تخلیه کرده و کار را برای شما آسان تر می کنند.

 

میزان صدای موتور خردکن برقی:

همانطور که می دانید تمامی دستگاه خردکن برقی دارای یک موتور الکتریکی بوده که در هنگام استفاده باعث تولید صدا نیز می گردد.

به همین منظور بهتر از دستگاه را انتخاب نمایید که در هنگام استفاده صدای کمتری از موتور آن تولید شده و باعث آزار و اذیت شما و دیگر افراد خانواده نشود.

همچنین به وجود آمدن صدای کمتر باعث مصرف انرژی برق کمتر نیز می‌شود و اصطلاحات دستگاه را نیز پایین‌تر می آورد.

جنس ظرف اصلی دستگاه:

بیشتر مدل های عرضه شده به بازار دارای ظرف اصلی پلاستیکی و شفاف هستند اما در تهیه این ظرف از مواد دیگری همچون فلز یا شیشه نیز ممکن است استفاده شود.

اما به طور کلی بهتر است دستگاهی را خریداری کرده که ظرف اصلی آن از جنس طلق یا پلاستیک و شفاف باشد تا بتوانید در هنگام استفاده از داخل آن را مشاهده کرده و از پوریا خالی بودن آن اطلاعات پیدا کنید.

همچنین می توانید به راحتی این ظروف را در ماشین ظرفشویی قرار داده و شستشو نمایید.

 

قفل ایمنی خردکن برقی:

قفل ایمنی یکی دیگر از امکاناتی است که در بسیاری از مدل های خردکن برقی قرار داده شده و باعث می شود تایمنی دستگاه بسیار بالاتر برود.

این قفل به گونه‌ای است که اگر درب دستگاه به درستی بستن نشود و یا قطعات آن به درستی نصب نشده باشند، نمی توان دستگاه را روشن کرده و از آن استفاده کرد.

همچنین اگر در زمان استفاده از دستگاه درب آن باز گردد دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]
بازدید : 2,431 views بار دسته بندی : راهنمای خرید از سایت دیجی کالا تاريخ : 23 آوریل 2020 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.